czwartek, 4 grudnia 2014

Pozytywna zabawa - dzień szósty :-)

I nadszedł szósty dzień Pozytywnej Zabawy :-)


Źródło: www.beatapawlikowska.com


1. Tak jak na obrazku, dla odmiany przez jeden dzień starałam się skoncentrować na tym, co jest dobre i pozytywne :-) I szczerze mówiąc udało się, dzisiejszy dzień był naprawdę udany. Pogoda także była zadowalająca, mimo grudniowego chłodu na niebie pojawiło się słońce :-)

2. Kilka z moich ręcznie zrobionych stroików świątecznych przekazałam na kiermasz świąteczny. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc pewnej rodzinie w ramach projektu Szlachetna Paczka. Cieszę się, że mogłam w ten sposób pomóc potrzebującym :-)

3. Zrobiłam dzisiaj rozeznanie w kierunku przygotowania świątecznych specjałów. Już wiem jakie ciasta przygotuję na święta, przepisami oczywiście podzielę się z wami :-)


4 komentarze:

 1. Bardzo pozytywna karteczka :) pkt. 2 super sprawa, fajnie jest dać coś od siebie tym którzy potrzebują pomocy - nic tylko brać przykład :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie podpisać się pod Oli komentarzem podzielając Jej zdanie-brawo Ewelina,dobro powraca:)))

   Usuń
  2. Kiedy pomagamy innym, pomagamy również sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas :-)

   Usuń
 2. A może tak dla odmiany przestaniemy się martwić tym, co się tak naprawdę w ogóle nie wydarzy? Tylko jest w naszych głowach na zaś...a tak naprawdę nie będzie miało miejsca... :)
  Pozdrawiam,
  https://cukierkowegotowanie.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń